Darstal - obróbka odlewów żeliwnych i staliwnych
Nowy Kisielin - Nowa 11, Zielona Góra

Praca

Poszukujemy obecnie:

1. Tokarz z umiejętnością obsługi maszyn CNC

Tokarka karuzelowa TK557 CNC:

  • średnica powierzchni stołu 2240 mm
  • maksymalna wysokość obrabianego detalu 2000 mm
  • obroty 1 – 100 obr / min
  • sterownikSinumerik 840 D

Oczekiwania:

  • znajomość G-kodów do programowania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w obsłudze tokarki sterowanej numerycznie

Opis pracy:

  • obróbka zgrubna odlewów staliwnych wg rysunków klienta
  • obsługa narzędzi, urządzeń zgodnie z ich przeznaczeniem     i zachowaniem BHP
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • używanie środków ochrony osobistej oraz odzieży ochronnej
  • praca 3-zmianowa
  • praca na strefie przemysłowej w Nowym Kisielinie (dojazd linią MZK nr 25 i 26)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy na samodzielnym stanowisku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • odzież roboczą
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

2. Oczyszczacz/szlifierz odlewów żeliwnych i staliwnych

Twoje zadania:

  • Oczyszczanie/ szlifowanie odlewów żeliwnych lub staliwnych szlifierką prostą i kątową.
  • Obijanie odlewów żeliwnych.
  • Obsługa powierzonych narzędzi i urządzeń zgodnie z ich przeznaczeniem i zachowaniem przepisów BHP.
  • Obróbka odlewów z zachowaniem norm jakościowych.
  • Postępowanie zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami pracy regulującymi sposób postępowania na zajmowanym stanowisku.
  • Przestrzeganie obowiązujących w przedsiębiorstwie przepisów wewnętrznych, w szczególności Regulaminu Pracy, przepisów i zasad BHP i Ppoż.
  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego

 Oferujemy:

  • Przyuczenie do wykonywanego zawodu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na cały etat.
  • Pracę w systemie 3 – zmianowym.
  • Odzież roboczą.

3. Piaskarz

  • Piaskowanie odlewów żeliwnych i staliwnych.
  • Obsługa piaskarek ręcznych i automatycznych.
  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego.

 Oferujemy:

  • Przyuczenie do wykonywanego zawodu.
  • Stabilne zatrudnienie.

Kontakt:
Kierownik produkcji 694 462 767